Ogłoszenia z XXVIII Niedzieli Zwykłej – 13.10.2024

1.Dziękuję osobom, które sprzątały kościół w ostatnim tygodniu. O pomoc przy sprzątaniu w tym tygodniu proszę rodziny: Trojanowski, Pawłowski, Majewski, Dubiel, Kłęk, Lautenszleger, Pilip.

2.Dzisiaj XXIV DZIEŃ PAPIESKI. Ofiary do puszek na stypendia dla dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Po każdej Mszy św. możliwość ucałowania relikwii św. Jana Pawła II. Przy wyjściu można nabyć kremówki papieskie.

3.We środę kolejna rocznica wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową.

Wtorek – wsp. św. Teresy od Jezusa
Środa – wsp. św. Jadwigi
Czwartek – wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego
Piątek – święto św. Łukasza. Modlimy się za pracowników służby zdrowia.

5.W czwartek Adoracja Wspólnoty Intronizacyjnej.

6.W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.

7.Od poniedziałku Msze św. z różańcem o godzinie 17.00. /tzn. godzinę wcześniej/.

8.We wtorek spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

9.Dziękuję Caritasowi za rozprowadzanie kremówek papieskich.

10.Dziękuję parafianom za skucie schodów i przygotowanie do położenia płyt granitowych. Wcześniej te prace miała wykonać firma ale się akurat z tych prac wycofała.

11.Przypominam o możliwości wystawiania kandydatów do Rady Parafialnej /druki są przy obrazie Jezusa Miłosiernego/.

12.Można pobierać kartki na wypominki.

13.Proszę przed uroczystością Wszystkich Świętych uporządkować groby bliskich zmarłych.

14.Dziękuję za przygotowanie dekoracji pod relikwiarz z relikwiami św. Jana Pawła II.

15.Dziękuję za czwartkowy różaniec.