Ogłoszenia z XXIX Niedzieli Zwykłej – 20.10.2024

1.Dziekuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty osobom sprzątającym w ostatnim tygodniu. O pomoc przy sprzątaniu w tym tygodniu proszę rodziny: Morawski, Myszkowski, Chorzępa, Kot, Zimny, Lech, Dragan.

2.Rozpoczyna się TYDZIEŃ MISYJNY. Składka na misje.

Wtorek – wsp. św. Jana Pawła II

4.Ks.Wicedziekan z Łąki prosił o przekazanie informacji, że groby bez napisu / tabliczki/ nieuporządkowane będą likwidowane i przygotowane do powtórnego pochówku.

5.Druga informacja ks. Wicedziekana. Prośba o kwestowanie przy cmentarzu w Łące w Uroczystość Wszystkich Świętych; a ponieważ nie ma jeszcze nowej rady proszę, aby do kwestowania zgłosiły się osoby chętne. Lista do kwestowania jest w zakrystii.

6.Dziękuję za Adorację Wspólnocie Intronizacyjnej.

7.Dziękuję Panu Anatolowi Wronie za darmowy piasek.

8.Dziękuję Rodzinie Bojdów i Kielarów za pomoc przy instalowaniu nowego garażu.

9.Dziękuję za korektę kwiatową.

10.W zakrystii młodzież przygotowująca się do bierzmowania może obejrzeć wyniki ostatniego sprawdzianu z katechizmu bierzmowanych.