Ogłoszenia z XXII Niedzieli Zwykłej – 01.09.2024

1.Dziękuję osobom sprzątającym kościół w poprzednim tygodniu i za złożone ofiary na kwiaty. O pomoc przy sprzątaniu w tym tygodniu proszę rodziny: Kołodziej Justyna i Roman, Tajchman, Batycka, Pasierb, Wołos, Jodłowski, Wołoszyn.

2.W poniedziałek o godz. 8.00 w naszym kościele Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego.

3.W tym tygodniu wypada:

-pierwsza środa; nowenna do MBNP

-pierwszy czwartek; modlitwy o powołania i Adoracja Grupy Misyjnej

-pierwszy piątek; od 7.30 odwiedzam chorych; spowiedź od 16.30.

-pierwsza sobota; nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP

4.Od  jutra Msze św. w tygodniu o godz. 18.00 /tj. godzinę wcześniej/.

5.We wtorek wsp. św. Grzegorza Wielkiego.

6.Dzieci przygotowujące się do I Komunii zbierają w niedzielę części do układanki. W porozumieniu z ks. Markiem tak jak w poprzednich latach dzieci zdają katechizm pamięciowy przed I Komunią albo u ks. Marka podczas katechezy albo u mnie poza katechezą. Ks. Marek będzie kupował różańce, książeczki, medaliki czy obrazki pierwszokomunijne dla wszystkich dzieci z Łukawca Dolnego czy Górnego.

7.Młodzież przygotowująca się do bierzmowania w 2025 roku będzie mieć spotkania 15. i 30. każdego miesiąca. Jeśli te daty wypadną w niedzielę albo będą inne przeszkody będę informował o zmianach.

8.Dziękuję delegacji, która reprezentowała nas na Dożynkach Diecezjalnych i Wojewódzkich, a dziś reprezentuje nas na Dożynkach Ogólnopolskich na Jasnej Górze.

9.Za tydzień podczas Mszy św. niedzielnych będzie poświęcenie ziarna na zasiewy.

10.Trwa rekrutacja na podyplomowe studia Teologia dla nowej ewangelizacji oraz Teologia duchowości w Instytucie Teologiczno–Pastoralnym w Rzeszowie. Szczegóły w gablotce.

11.W gablotce jest informacja Sołtysa Wsi Łukawiec o możliwości wpłaty za podatek rolny i od nieruchomości. Szczegóły w gablotce.

12.Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.