Ogłoszenia z XXIII Niedzieli Zwykłej – 08.09.2024

1.Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty osobom sprzątającym w ostatnim tygodniu. O pomoc przy sprzątaniu w tym tygodniu proszę rodziny: Gaweł (3 numery), Rogala, Adamski, Orzech, Rejman.

2.Dziś przypada święto MB Siewnej. Za chwilę poświęcę ziarno pod zasiewy.

3.Wójt Gminy Trzebownisko informuje, że przystąpiono do opracowania Planu ogólnego gminy Trzebownisko, który dotyczy wszystkich mieszkańców. Zaprasza wszystkich zainteresowanych do składania wniosków w tej sprawie. Szczegóły w gablotce.

4.Dziękuję za korektę kwiatów w naszej świątyni.

5.Dziękuję Grupie Misyjnej za prowadzenie pierwszo-czwartkowej Adoracji.

6.Dziękuję za pomoc w liturgii związaną z rozpoczęciem roku szkolnego i katechetycznego.

7.Dziękuję za dzisiejsze ofiary do puszek na osoby poszkodowane w rzeszowskim pożarze, którzy stracili dorobek całego życia.

8.Za tydzień ofiary do puszek na KATOLICKIE RADIO VIA.

9.W sobotę po Mszy św. spotkanie z kandydatami do bierzmowania, którzy w 2025 roku przyjmą ten sakrament. Obecność obowiązkowa.

10.Dziś proszę do zakrystii po indeksy młodzież, która pójdzie do bierzmowania w 2026 roku, aby rozpocząć obchodzenie pierwszych piątków i pierwszych sobót miesiąca.

11.Przypominam dzieciom przygotowującym się do I Komunii o zbieraniu części układanki niedzielnej.

12.W gablotce jest ORĘDZIE PAPIEŻA FRANCISZKA na obchody dnia modlitw o ochronę świata stworzonego.