Ogłoszenia z XX Niedzieli Zwykłej – 18.08.2024

1.Dziękuję osobom sprzątającym kościół w ubiegłym tygodniu i za złożone ofiary na kwiaty. O pomoc przy sprzątaniu w tym tygodniu proszę rodziny: Gunia, Hnatio, Cyrnek, Gunia, Cyrnek (2 rodziny).

2.W przyszła niedzielę w Katedrze DOŻYNKI DIECEZJALNE razem z DOŻYNKAMI WOJEWÓDZKIMI. Zapraszam delegację do reprezentowania nas w Rzeszowie. Szczegóły w gablotce.

3.Dziękuję wszystkim osobom, które pomagały w wykonaniu wieńca żniwnego, a także tym które niosły go do kościoła. Dziękuję Paniom w strojach regionalnych. Dziękuję niosącym dary ofiarne. Dziękuję składającym się na wieniec. Przekazano mi na cele parafialne 500 zł od składających się na wieniec. Bóg zapłać.

Wtorek – wsp. św. Bernarda
Środa – wsp. św. Piusa X
Czwartek – wsp. NMP Królowej
Piątek – wsp. bł. Władysława Findysza
Sobota – święto św. Bartłomieja

5.Dziękuję za korektę kwiatową i kwiaty przy Matce Bożej.

6.Od pierwszej soboty miesiąca września w czasie kolejnych nabożeństw pierwszej soboty w poszczególne miesiące będziemy się modlić o powołania do stanu kapłańskiego. Zapraszam na to nabożeństwo wszystkich parafian a szczególnie wszystkie róże różańcowe. Niech Matka Boża – Wychowawczyni Powołań Kapłańskich wspiera nas w tej modlitwie, gdyż jak wiadomo przeżywamy kryzys powołań do kapłaństwa i jeśli czegoś nie zrobimy tych kapłanów po prostu zabraknie.

7.W najbliższy czwartek Adoracja Wspólnoty Intronizacyjnej.

8.Przy gazetach katolickich można pobrać gratis zdjęcia tegorocznego wieńca żniwnego. Dziękuję Pani, która wykonała zdjęcia i gratis je nam udostępniła.

9.W ostatnim czasie zapłacono za przegląd techniczny kościoła sumę 1690 złotych.