Ogłoszenia z XIX Niedzieli Zwykłej – 11.08.2024

1.Dziękuję osobom sprzątającym kościół w ubiegłym tygodniu i za złożone ofiary na kwiaty. O pomoc przy sprzątaniu w tym tygodniu proszę rodziny: Hemski, Gunia, Misiewicz, Zienkiewicz, Gunia, Wyskiel, Pikor.

2.We wtorek dzień modlitw w intencji Kościoła, Ojca św. i Ojczyzny.

3.W środę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego.

4.W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP /MB Zielnej/. Msze św. o 7.30, 10.30 i 15.00. Na tych Mszach poświęcenie owoców, ziół i kwiatów. Podczas sumy poświęcenie wieńca żniwnego.

5.Adoracja Wspólnoty Intronizacyjnej przeniesiona na 4. czwartek miesiąca.

6.W piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

7.W tym roku władze świeckie i kościelne w naszej diecezji dogadały się i 25 sierpnia br. o godz. 12.00  w  Katedrze Rzeszowskiej odbędą się DOŻYNKI DIECEZJI RZESZOWSKIEJ RAZEM Z DOŻYNKAMI WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO. Program uroczystości w  gablotce. Proszę, aby i z naszej parafii pojechała delegacja z wieńcem żniwnym.

8.W gablotce parafialnej jest informacja Wójta Gminy Trzebownisko odnośnie wprowadzenia  od 1 września br. bezpłatnej komunikacji MKS dla uczniów i studentów do 26. roku życia. Szczegóły w gablotce.

9.Dziękuję za kwiaty i korektę kwiatową w świątyni.