Ogłoszenia z IV Niedzieli Wielkiego Postu – 10.03.2024

1.Dziękuję wszystkim, którzy sprzątali kościół w ostatnim tygodniu. O pomoc przy sprzątaniu w tym tygodniu proszę rodziny: Kuźniar (2 numery), Jan Bechta, Wilk, Lęcznar, Drozd, Kluz.

2.Dzis Gorzkie Żale jak zwykle połączone z sumą.

3.W piątek Drogę Krzyżową o 17.30 poprowadzą Panie z KGW w Łukawcu Dolnym oraz Wspólnoty Intronizacyjnej.

4.W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia z racji 3. piątku miesiąca.

5.Także w piątek o godz.18.00 rozpoczynają się rekolekcje parafialne. Poprowadzi je ks. mgr Józef Brzostowski redaktor programów katolickich w TVP Rzeszów.

6.Przy gazetach są programy rekolekcji. Jeśli zabraknie można wydrukować program ze strony internetowej parafii (pobierz: rekolekcje 2024).

7.Za tydzień ofiary do puszek na kwiaty do Bożego Grobu. Taca na cele parafialne.

8.Serdecznie dziękuję ks. Wiktorowi Florkowi wikariuszowi z Krzemienicy za wygłoszone kazania pasyjne.

9.Przed 5. NWP proszę Panów o pomoc w zasłonięciu dużego krzyża.

10.Msze św. w tygodniu o 18.00, z wyjątkiem wtorku –  w ten dzień o 7.00.

11.W czwartek kolejne spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

12. 16 marca br. w Domu Ludowym Łukawiec Dolny od 13.00-16.00 możliwość wpłaty podatku
rolnego , od nieruchomości oraz spółki wodnej. Szczegóły w gablotce.

13.Dziękuję Grupie Misyjnej za Adorację w ostatni czwartek.