Ogłoszenia z Uroczystości Trójcy Przenajświętszej – 04.06.2023

1.Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty następującym osobom: Bojda Krystyna, Siwy Halina, Kuźniar Zofia, Klebacha Bartłomiej, Lech Barbara, Gębska Julia.
O pomoc przy sprzątaniu w tym tygodniu proszę rodziny: Fus, Bechta Jan, Nowak,
Wilk, Lęcznar, Drozd.
2.W najbliższy czwartek Boże Ciało. Msze św. o 7.30 i 10.30 oraz ze środę o godz. 18.00 /z Bożego Ciała/. We czwartek podczas sumy procesja do 4 ołtarzy. Procesja prowadzi jak co roku przez Jatki. W Boże Ciało o godz. 19.00. w Parku Sybiraków w Rzeszowie koncert ”Jednego Serca Jednego Ducha”. Wstęp wolny.
3.W oktawie procesja wokół kościoła. W niedzielę procesja po sumie. Zapraszam dzieci sypiące kwiatki i dzwoniące dzwonkami. W jednym z tych dni oktawy dzieci dostaną słodycze.
4.Zakupiono dla parafii traktorek kosiarko-odśnieżarkę w cenie 13000 zł.
5.Prognę poinformować parafian, że 24 czerwca /sobota/ o godzinie 18.00. przyjedzie do nas J.E.Ks.Bp Ordynariusz Jan Wątroba, który dokona poświęcenia nowo zakupionych organów. Chciałem, aby to było podczas odpustu parafialnego, ale Ks. Bp miał już zajęty termin. W odpust natomiast jubileusz 60-lecia kapłaństwa będzie u nas obchodził ks. kanonik Władysław Sidor-Kapelan Sióstr Bożej Opatrzności w Łące. Kazanie podczas jubileuszu wygłosi ks. prałat Edward Piekło – emeryt z Łąki. Msza św. połączona z jubileuszem kapłańskim 29 czerwca o godz. 18.00.
6.Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. o 18.00. z wyjątkiem Bożego Ciała- nabożeństwo w tym dniu po porannej Mszy św.
7.W sobotę o godz. 14.00 ślub Faustyna Uberman – Marek Bułaś.
8.We środę po Mszy św. i w sobotę w czasie Mszy św. chrzty dzieci.
9.W najbliższą niedzielę podczas sumy przyjęcie kandydatów do grona ministrantów.
10.Dziękuję za korektę kwiatów w naszej świątyni.
11.Dziekuję Grupie Misyjnej za Adorację.
12.We wtorek o godz. 12.00. w Terliczce pogrzeb O. Klemensa z Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów.