Ogłoszenia z 7 Niedzieli zwykłej (2023-02-19)

1.Dziękuje za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty następującym osobom: Kiwała Helena, Rodzinka Dorota, Buk Małgorzata, Państwo Jabłońscy. Ofiarę na kwiaty złożyły: Gębska Helena, Kaczor Małgorzata, Rzeszutek Piotr. O pomoc przy sprzątaniu w tym tygodniu proszę rodziny: Kluz, Ciak, Lech, Rybak, Pasierb, Hemski.

2.Dzisiejsza składka jest na nowe organy; dziękuję ofiarodawcom.

3.We środę-ŚRODA POPIELCOWA  i rozpoczęcie Wielkiego Postu. Msze św. o 7.30  i 18.00. Na tych Mszach obrzęd posypania głów popiołem na znak podjęcia pokuty. W Środę Popielcową obowiązuje post  ścisły jakościowy i ilościowy.

4.Drogi Krzyżowe w Wielkim Poście w piątki o 17.30. Gorzkie Żale razem  z sumą o 10.30 w każdą niedzielę. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Kazania pasyjne będzie głosił diakon Jakub Ochoński odbywający praktykę w Palikówce rodem z Rzeszowa. W niedziele Wielkiego Postu przed poranną Mszą św. Godzinki o Męce Pańskiej.

5.W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

6.Od ŚRODY POPIELCOWEJ  do 1 NWP  wypadają kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.

7.Dziękuję Wspólnocie Intronizacyjnej za czwartkową Adorację.

8.W gablotce jest informacja  o usługach kominiarskich.

9.Zgodnie z zapowiedzią odczytam osoby wybrane do czytania tekstu intronizacyjnego. Osób jest 13. Każda wyczytana osoba dobiera sobie drugą do delegacji; współmałżonka, współmałżonkę albo osobę o tej samej profesji. Razem 26 osób. Nie może być w delegacji więcej niż 2 osoby; takie są wymogi lokalowe przyjęcia. Każdy z  wyczytanych w zakrystii odbierze program i kolejność podchodzenia. Tam jest też zaznaczone kiedy będzie próba. Jeśli ktoś nie chce iść w delegacji proszę to zgłosić w zakrystii. Kilka programów jest przy gazetkach, można też wydrukować ze strony internetowej parafii.