Ogłoszenia z IX Niedzieli Zwykłej – 02.06.2024

1.Dziękuję osobom sprzątającym kościół w ubiegłym tygodniu. Dziękuję za złożone ofiary na kwiaty. O pomoc przy sprzątaniu w tym tygodniu proszę rodziny: Cyrek, Buk, Gunia, Trześnowska, Kloc, numer 514, Kłęk.

2.Dziś przypada 33. rocznica wizyty św. Jana Pawła II w Rzeszowie.

3.Składka na cele diecezjalne.

Poniedziałek – wsp. św. Karola Lwangi i Towarzyszy MM
Środa – wsp. św. Bonifacego BM

5.We czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół.

6.Piątek – Uroczystość NSPJ; z racji pierwszego piątku odwiedzam chorych od godz. 7.30, zaś spowiedź pierwszo-piątkowa od godz. 16.30.

7.Sobota – wsp. Niepokalanego Serca NMP.

8.Dziękuję wszystkim, którzy byli zaangażowani w przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało. Dziękuję za wszystkie kwiaty przyniesione do świątyni z poszczególnych ołtarzy. Od każdego ołtarza zostały zamówione Msze św., które zostaną odprawione w styczniu 2025 roku. Dokładna data nieco później.

9.Dziękuję za korektę kwiatową w świątyni.

10.Dziękuję wszystkim pomagającym podczas procesji na Boże Ciało i w oktawie.

11.Msze św. w tygodniu codziennie o godz. 18.00 z wyjątkiem soboty – w tym
dniu Msza św. z nabożeństwem czerwcowym tylko rano o godz. 7.00.

12.Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

13.Adoracja Grupy Misyjnej w tym miesiącu przeniesiona na 2. czwartek
miesiąca.