Ogłoszenia z Uroczystości Trójcy Przenajświętszej – 26.05.2024

1.Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty osobom, które sprzątały w ubiegłym tygodniu. O pomoc przy sprzątaniu w tym tygodniu proszę rodziny: Materna, Ciasnocha, Gunia, Nawojski, Kołodziej, Nowak, Cyrek.

2.W czwartek Boże Ciało. Msze św. o 7.30, 10.30 i 15.00. Podczas sumy o 10.30 procesja do 4-ch ołtarzy. Trasa procesja jak co roku przez Jatki. Ostatni ołtarz przy kapliczce na terenie kościelnym. Zapraszam wszystkich czcicieli Jezusa Eucharystycznego, szczególnie dzieci pierwszokomunijne w swoich strojach i dzieci sypiące kwiaty i dzwoniące dzwonkami. Proszę o zorganizowanie się panów do niesienia baldachimu i chorągwi. Przez oktawę Bożego Ciała zapraszam dzieci do sypania kwiatów codziennie o 18.00, a w niedzielę po Mszy o 15.00. Słodycze dla dzieci w oktawie BC będą rozdawane w jeden z dni oktawy.

3.W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca.

4.Liturgia tygodnia:
Środa – wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej
Piątek – święto Nawiedzenia NMP
Sobota – wsp. św. Justyna

5.Dziś polecamy Bogu wszystkie mamy żywe i zmarłe z okazji DNIA MATKI.

6.W sobotę polecamy Bogu wszystkie dzieci z okazji DNIA DZIECKA.

7.W piątek zakończenie nabożeństw majowych.

8.W sobotę początek nabożeństw czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

9.W gablotce jest informacja o PIKNIKU RODZINNYM w dniu 2 czerwca br. na placu przy DOMU STRAŻAKA w Łukawcu. Początek o godz. 15.00.

10. 11 czerwca br. w Łukawcu na parkingu za przedszkolem obok stadionu odbędzie się mobilna zbiórka odpadów problemowych /m.in. sprzętu elektrycznego i elektronicznego/. Sprzęt proszę przynosić w godzinach od 10.00 do 17.00. Szczegóły w gablotce.

11.W dniach 25-26 maja br. z woli Ojca Św. obchodzimy pierwszy ŚWIATOWY DZIEŃ DZIECI.

12.Dziś w Rzeszowie „MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY”.

13.W Boże Ciało w Rzeszowie KONCERT JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA.