Ogłoszenia z VI Niedzieli Wielkanocnej – 05.05.2024

1.Dziękuję za sprzątanie kościoła rodzicom dzieci pierwszokomunijnych. Dziękuję ojcom dzieci pierwszokomunijnych za koszenie trawy wokół kościoła. O pomoc przy sprzątaniu w tym tygodniu proszę rodziny: Boruszewski, Rogoz, Cebo, Rejman, Barnat, Gaweł, Chyłek.

2.Najbliższy tydzień dla dzieci jest BIAŁYM TYGODNIEM. Dzieci przychodzą codziennie na Msze św. o 18.00 w swoich strojach. Rodzice niech zadbają o odprawienie przez dzieci 9 pierwszych piątków miesiąca. Dzieci pierwszokomunijne mogą już się zapisywać do grona ministrantów /chłopcy/ i do DSM-ek /dziewczynki/ za zgodą rodziców.

3.W poniedziałek, wtorek i środę wypadają DNI KRZYŻOWE, czyli dni modlitw o urodzaje.

4.Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

5.W piątek rozpoczyna się nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.

6.Liturgia tygodnia:
Poniedziałek – Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba.
Środa – Uroczystość Św. Stanisława BM

7. 11 maja br. w Sokołowie Małopolskim Biskup Rzeszowski udzieli święceń diakonatu 5 alumnom z WSD w Rzeszowie. Proszę o modlitwę w ich intencji.

8.Za tydzień o 10.30 rocznica I Komunii św. Próba przed rocznicą w piątek po Mszy św.

9.Dziękuję parafiankom, które wyplewiły okolice kapliczki przykościelnej. Bóg zapłać.