Ogłoszenia z IV Niedzieli Adwentu- 24.12.2023

1.Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty następującym osobom: Barbara Kołodziej, Kamila Kupiszewska, Sławomir Bereś, Magdalena Julia i Emilia Gunia, Przygodzki Mateusz, Cyrnek Leszek, Janik Małgorzata, Ryś Weronika, Cyrnek Emilia, Hnatio Joanna, Wilk Rafał. Ofiarę na kwiaty złożyły: Lizak Gabriela, Cyrnek Stanisława, Dubiel Stanisław.

2.Msze św. w Boże Narodzenie: Pasterka o 24.00 oraz Msze św. o 7.30 i 10.30.

3.We wtorek święto św. Szczepana. Msze św. o 7.30 i 10.30. Składka na działalność Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie.

4.Środa – święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Imieniny naszego Ordynariusza Jana
Wątroby. W tym dniu święcę przyniesione do świątyni wino.

5.Czwartek – święto św. Młodzianków Męczenników.

6.We czwartek Adoracja Wspólnoty Intronizacyjnej po wieczornej Mszy św.

7.Niedziela 31 grudnia jest Niedzielą Świętej Rodziny oraz ostatnim dniem roku. Msza św. na zakończenie Roku Pańskiego 2023 połączona z nabożeństwem dziękczynno – przebłagalnym będzie w niedzielę o godzinie 15.00. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny.

PODZIĘKOWANIA:
1.DZIĘKUJĘ RODZINIE KOTÓW ZA OFIAROWANE CHOINKI DO KOŚCIOŁA. DZIĘKUJĘ PANOM, KTÓRZY JE WYCINALI, TRANSPORTOWALI I USTAWIALI.
2.DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY DEKOROWALI KOŚCIÓŁ PRZED ŚWIĘTAMI.
3.DZIĘKUJĘ PANIOM ZA DEKORACJĘ KWIATOWĄ.
4.DZIĘKUJĘ SPOWIEDNIKOM ZA PRZYGOTOWANIE PARAFIAN POD WZGLĘDEM DUCHOWYM.
5.DZIĘKUJĘ RODZINIE BOJDÓW ZA PRZYGOTOWANIE POSIŁKU DLA SPOWIEDNIKÓW.
6.DZIĘKUJĘ ZA NADESŁANE ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE.
7.DZIĘKUJĘ ZA DOSTARCZONE DARY ŚWIĄTECZNE.