Ogłoszenia z XXII Niedzieli Zwykłej – 03.09.2023

1.Dziekuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty następującym osobom:
Materna Marcin, Materna Janina, Ciasnocha Aldona, Pietraszek Wioletta, Szpond Małgorzata. O pomoc przy sprzątaniu proszę rodziny : Gunia, Nawojski, Kołodziej, Nowak, Cyrek  i Pasek.

2.Dzis składka na WSD w Rzeszowie.

3.W poniedziałek Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 7.30.

4.W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja Grupy Misyjnej.

5.W piątek święto Narodzenia NMP /MB Siewnej/. Można przynieść do świątyni ziarno na zasiewy do poświęcenia.

6.Spotkania z kandydatami do bierzmowania 15 i 30 każdego miesiąca po Mszy wieczornej. Jeśli któraś z dat będzie wypadać w niedzielę albo święto albo będę wyjeżdżał na spowiedzi adwentowe czy wielkopostne data spotkania będzie przesuwana i będę o tym informował w niedzielę poprzedzającą spotkanie.

7.Dzieci przygotowujące się do I Komunii zapraszam po część do układanki do zakrystii.

8.Pani Krystyna Maczuga-Długosz serdecznie dziękuje wszystkim Darczyńcom za dar serca na leczenie jej męża.

9.Koszt remontu plebanii:
Ocieplenie plus częściowa zabudowa klatki schodowej-4250 zł
Malowanie połowy plebanii-6800 zł /malowanie 2. połowy za rok/
Na pokrycie kosztów remontu 10000 zł wybrałem w kont parafialnego; reszta z pieniędzy parafialnych.

10.W gablotce jest informacja dla Wspólnoty Intronizacyjnej o OGÓLNOPOLSKIM CZUWANIU MODLITEWNYM NA ŚWIĘTYM KRZYŻU /14/15.09.2023/ oraz REKOLEKCJACH W KALWARII /20-22.10.2023/. Naszej Wspólnocie wyznaczono też Całodobową Nowennę Adoracyjną na 17/18 listopada do przeprowadzenia w naszej parafii. Szczegóły proszę omówić w gronie Wspólnoty Intronizacyjnej.

11.Dziękuję za korektę kwiatową w świątyni.

12.Dziękuję osobom, które reprezentowały parafię na DOŻYNKACH DIECEZJALNYCH.

13.Dziękuję delegacji, która reprezentuje nas dzisiaj na DOŻYNKACH OGÓLNOPOLSKICH na Jasnej Górze.

14.Za tydzień BEATYFIKACJA RODZINY ULMÓW W MARKOWEJ. Podczas każdej Mszy św. w dniu beatyfikacji razem z Panem Organistą będziemy śpiewać pieśń o rodzinie Ulmów.  /Pieśń pod tytułem Błogosławiona Rodzino Ulmów /. W gablotce jest program uroczystości oraz telefon do biura uroczystości. W niedzielę beatyfikacyjną o godzinie 15.00 w naszym kościele różaniec za rodziny naszej parafii. O prowadzenie różańca proszę różę pod wezwaniem MB Nieustającej Pomocy. Proszę zelatorkę o zgłoszenie się do zakrystii po teksty rozważania różańca.