Ogłoszenia z XII Niedzieli Zwykłej – 25.06.2023

1.Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty następującym osobom: Barszczowska, Nykiel, Arkadiusz Gunia, Emilia Pasterz, Welc Małgorzata. O pomoc przy sprzątaniu w tym tygodniu proszę rodziny: Welc, Welc, Gaweł, Mazur, Dubiel, Wojnarscy.

2.Dziękuję J.E. Ks. Bp-wi Janowi Wątrobie za dokonanie poświęcenia organów. Dziękuję wszystkim parafianom, którzy zaangażowali się w to dzieło i złożyli stosowne ofiary. Dziękuję Organiście i wszystkim artystom, którzy byli zaangażowani w ustawienie organów i nagłośnienia.

3.Po Mszy św. będzie jeszcze koncert organowy w wykonaniu Pana Tomasza Zająca uświetniający naszą dzisiejszą uroczystość. Sylwetkę artysty przybliży przed koncertem nasz Pan Organista. Koncert będzie trwał około 40 minut. Proszę parafian o pozostanie w świątyni na czas koncertu.

4.Po zakończeniu koncertu zapraszam J.E. Ks. Bp-a Jana z Sekretarzem i Dziekanem i zaproszonym artystami na kolację.

5.Pozostałe ogłoszenia są w gablotce parafialnej.

6.W niedzielę po sumie Adoracja Wspólnoty Intronizacyjnej.

7.We środę od 16.30 spowiedź przed odpustem. Będzie drugi ksiądz. Będzie to również spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca lipca.

8.We czwartek uroczystość odpustowa ku czci ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA. Msze św. o 7.30 i po południu suma odpustowa z procesją o godz.18.00. Zapraszam dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia dzwonkami. Podczas sumy będziemy przeżywać jubileusz kapłański ks. Władysława Sidora, który katechizował w naszej parafii w byłym przedszkolu /obecnie budynek KGW w Łukawcu Dolnym/. W  odpust składka na „Świętopietrze”.

9.W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych.

10.W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszą sobotę miesiąca.

11.Za tydzień składka na WSD w Rzeszowie.