Ogłoszenia z XI Niedzieli Zwykłej – 18.06.2023

1.Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty następującym osobom: Ewelina Dragan, Wiesława Szczęch, Marzena Dragan, Barbara Peszko, Marta Rydz, Janina Dragan, Mendrala Teresa. O pomoc przy sprzątaniu w tym tygodniu proszę rodziny: Nykiel, Niedźwiedź, Gunia, Barszczowska, Pasterz, Welc Małgorzata.

2.Dziś składka na  cele parafialne.

Środa – wsp. św. Alojzego Gonzagi

4.Sobota –  Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o 7.00 i 18.00. O 7.00 Msza św. z nabożeństwem czerwcowym. O 18.00 uroczysta Msza św. celebrowana przez Ordynariusza Jana Wątrobę połączona z poświęceniem organów parafialnych. Po Mszy św. koncert organowy w wykonaniu Pana Tomasza Zająca. Zapraszam wszystkich wielbicieli muzyki organowej. Szczegóły na plakacie przygotowanym przez Pana Organistę, któremu dziękuję za jego wykonanie.

5.Dobrze by było, aby Panie się zorganizowały i przyszły  w tygodniu pozamiatać kwiaty wokół kościoła pozostawione przez dzieci podczas oktawy.

6.We środę  po Mszy św. zbiórka LS0 i DSM-ek przed odpustem i poświeceniem organów. Obecność obowiązkowa.

7.W piątek Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego o godz. 7.30.

8.W sobotę o godzinie 14.00 ślub: Woś Martyna – Zawada Bartosz.

9.Dziękuję za korektę kompozycji kwiatowych.