Ogłoszenia z VI Niedzieli Wielkanocnej (14.05.2023)

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty następującym osobom: Pilip Anna i Iga, Ewa Lautenszleger, Magdalena Majewska, Sabina i Martyna Morawski, Halina Dubiel, Lucyna Kłęk. Ofiarę na kwiaty złożyły następujące osoby: Daniel Myszkowski, Magdalena Pawłowski. O pomoc przy sprzątaniu w tym tygodniu proszę rodziny: Kot, Lech, Dragan, Zimny, Rząsa, Sierżęga.
2.Dziś dzieci klasy czwartej przeżywają rocznicę I Komunii Św.
3.We wtorek święto św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski.
4.W poniedziałek, wtorek i środę będziemy się modlić o urodzaje.
5.W związku z bierzmowaniem Adoracja Wspólnoty Intronizacyjnej
przeniesiona za tydzień. Msza św. w tym dniu o 7.00.
6.W piątek rozpoczęcie nowenny przed Zesłaniem Ducha Świętego.
7.W sobotę 23 rocznica sakry biskupiej Ks. Bp-a Ordynariusza Jana Wątroby.
8.Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
9.We czwartek o godzinie 18.00 w Łące J.E.Ks.Bp Edward Białogłowski udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży z Łąki, Łukawca Górnego i Łukawca Dolnego. Młodzież zabiera ze sobą krzyżyk i modlitewnik. Kartki dostaną na miejscu.
10.Dziekuję Pani Katechetce za przygotowanie dzieci do przeżywania rocznicy I Komunii Świętej.
11.Do przygotowania ołtarzy na Boże Ciało proszę rodziny:                                                                   I OŁTARZ NA BOŻE CIAŁO: PASIERB, MALAK, WYSKIEL, GOLONKA, WOŚ, STRZĘPKA, NOWAK, NOWICKA, LECH, GAWEŁ.
II OŁTARZ NA BOŻE CIAŁO: UBERMAN, ŚWIĄTEK, ZĄBEK, BARNAT, DUDEK, PANEK, GAWEŁ, CZERNIECKI, KUNYSZ, KRUPA.
III OŁTARZ NA BOŻE CIAŁO: GAWEŁ, SŁOWIK, SŁOWIK, WISZ, STOPA, GAWEŁ, KUŹNIAR, WILK, SZOBAK, WELC.
IV OŁTARZ NA BOŻE CIAŁO: KOCUREK, CIBA, SIWY, SKRABUCHA, PELCZYK, SZUBART, JAROSZ, GĘBSKI, WOŚ, JABŁOŃSCY.                                                                                                                          Ołtarze rozstawiamy przy drodze na Jatki. Ostatni ołtarz przy kapliczce na terenie kościelnym.