Ogłoszenia z IV Niedzieli Wielkanocnej /Niedziela Dobrego Pasterza/ (30.04.2023)

1.Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty następującym osobom: Kluz Anna i Katarzyna, Marcin Tylus, Anita Fortuniak, Szuper Trojanowska Elżbieta. Ofiarę na kwiaty złożyła Kluz Maria.
O pomoc przy sprzątaniu w tym tygodniu proszę rodziny: Pawłowski, Dubiel, Kłęk, Pilip, Morawski, Świtała i Lautenszleger.
2.Rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
3.W poniedziałek rozpoczęcie nabożeństw majowych. Majówki codziennie po Mszy o 18.00.
4.W niedzielę i święta majówki po sumie.
5.We środę Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. o 7.30 i 10.30.Proszę o wywieszenie
flag narodowych i kościelnych.
6.W tym tygodniu wypada:
-pierwsza środa – nowenna do MBNP
-pierwszy czwartek – Adoracja Grupy Misyjnej.
-pierwszy piątek. Chorych odwiedzam od 7.30.Spowiedź od godziny 16.30.
-pierwsza sobota miesiąca. W sobotę o godz.9.00 spowiedź przed I Komunią.
7.W piątek ostatnia próba przed I Komunią.
8.W najbliższą niedzielę UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚW. dzieci klasy trzeciej
podczas Mszy św. o godzinie 10.30. Dzieci z rodzicami zbierają się przed kościołem o 10.20. Po tej Mszy św. poświęcenie pamiątkowych obrazków i wręczenie dzieciom oraz możliwość
zdjęć z najbliższymi. Rodzice ofiarowali na potrzeby parafii 900 zł i zamówili Msze św. za
dzieci pierwszokomunijne. Bóg zapłać.
9.Ze względu na I Komunię zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. sobotniej. Proszę
przynieść informacje o liczebności poszczególnych róż. Postaramy się zrobić korekty.
10.I jeszcze jedna bardzo ważna informacja. W zakrystii można się zapisać na album kościoły dekanatów rzeszowskich, w tym także nasz kościół. Koszt 100 zł. Zamówiłem 100 szt. ale do 7 dni można złożyć korektę i dlatego proszę się wpisać na listę, abym miał orientację ile jest chętnych czy mam zamówić mniej czy więcej, potem już nie będzie takiej możliwości.
11.Dziękuje Panu, który wykosił trawę na terenie kościelnym.
12.Dziękuję za wykonane prace naprawcze na plebanii.
13.W poniedziałek kolejne spotkanie z kandydatami do bierzmowania.