Ogłoszenia z Poniedziałku Wielkanocnego (10.04.2023)

1.Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty następującym osobom: Adamski Bogdan, Rejman Beata, Orzech Barbara, Orzech-Lech Zofia, Fołta Magdalena, Kogut Krystyna, Andruch Bogumiła, Kowalski Bronisław, Pikuła Ewa, Gałusza Agnieszka, Jęczalik Genowefa, Bojda Aleksandra.
O pomoc przy sprzątaniu w tym tygodniu proszę: Pikor, Malicki, Siorek, Kuźniar, Kuźniar, Grzebyk.
2.Przeżywamy Oktawę Wielkanocy.
3.Składka na KUL i Uniwersytet J.P. II w Krakowie
4.Przyszła niedziela to NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Odpust w Łukawcu Górnym i Palikówce.
5.Składka na Caritas Diecezji Rzeszowskiej.
6.Ze względu na Oktawę Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
7.W piątek po Mszy św. próbna spowiedź dzieci klasy trzeciej oraz rozdanie tekstów do czytania i śpiewania podczas I Komunii. Rodzice dzieci, które były chrzczone poza parafią/Łukawiec D./ przynoszą metrykę.
8.W sobotę po Mszy św. spotkanie z kandydatami do bierzmowania. Młodzież do bierzmowania ochrzczona w innej parafii/niż Łukawiec D./ przynosi metrykę.
9.Dziś dzieci składają skarbonki wielkopostne oraz układankę związaną z Drogą Krzyżową. Za tydzień po sumie będą nagrody dla tych dzieci.