Ogłoszenia z Niedzieli Palmowej (2023-04-02)

1.Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty następującym osobom: Rogala
Danuta, Gaweł Halina, Gaweł Justyna, Wołoszyn Agnieszka, Jodłowska Beata. Ofiarę na
kwiaty złożyła Rogala Janina.
O pomoc w sprzątaniu przed świętami proszę rodziny: Adamski, Rejman, Orzech, Fołta, Kogut, Kisała, Andruch, Kowalski, Pikuła, Gałusza, Jęczalik, Bojda. Sprzątanie w Wielką Środę o godz.19.30.
2.Ubieranie grobu i ciemnicy w Wielki Wtorek od godziny 9.00.
3.Rozpoczyna się Wielki Tydzień.
4.W Wielki Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej z przeniesieniem Jezusa do ciemnicy
rozpocznie się o godzinie 18.00. Adoracja w ciemnicy do godziny 22.00. Prowadzić ją będą
Panie z Grupy Misyjnej.
5.W Wielki Piątek Droga Krzyżowa o godz.17.30, a bezpośrednio po niej Liturgia Wielkiego
Piątku z przeniesieniem Pana Jezusa do grobu. Adoracja w Wielki Piątek do godziny
24.00. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły/jakościowy i ilościowy/. Ofiary przy krzyżu są
przeznaczone na Boży Grób.
6.W Wielką Sobotę poświęcenie pokarmów od 10.00 do 12.00 co pół godziny.
7.Liturgia Wigilii Paschalnej/w Wielką Sobotę/ rozpocznie się o godzinie 19.00. Na Liturgię
Wielkiej Soboty proszę przynieść świece. Wierni, którzy biorą udział w Wigilii Paschalnej
czynią zadość obowiązkowi uczestnictwa we Mszy św. w Niedzielę Zmartwychwstania.
8.Grafik Adoracji Róż w Wielki Piątek jest w gablotce.
9.W Wielki Piątek /jest to pierwszy piątek miesiąca/ od 7.30 będę odwiedzał chorych z Panem Jezusem.
10.Zbiórka LSO i DSM- ek przed Triduum w Niedzielę Palmową po marszu dla J. P. II. /w kościele/. Obecność obowiązkowa.
11.Rezurekcja w Niedzielę Wielkanocną o godzinie 6.00. W tym dniu nie będzie Mszy o 7.30. Suma normalnie o 10.30.
12.Są nowe zapowiedzi przedślubne – proszę się z nimi zapoznać i zgłaszać ewentualne zastrzeżenia.
13.Dziś/jutro/ o 14.00 przy kapliczce kościelnej w naszej parafii rozpoczęcie marszu dla J.P.II.
14.Dziś/jutro/ o 19.00 w Parafii Krzemienica- Misterium Męki Pańskiej.
15.Dziś/jutro/ o 18.30 w Parafii Medynia Głogowska koncert- „Wznieś serce nad zło”.
16.Msze w Wielkim Tygodniu: Wielki Poniedziałek, Wielki Wtorek i Wielka Środa tylko rano o godz.7.00. W pozostałe dni zgonie z wcześniejszymi ogłoszeniami.
17.Dziękuję za prowadzenie Drogi Krzyżowej Grupie Misyjnej.