Ogłoszenia z V Niedzieli Wielkiego Postu (2023-03-26)

1.Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty następującym osobom: Kołodziej
Barbara, Tajchman Marzena, Urszula Batycka, Kołodziej Justyna, Zofia Pasierb. Ofiarę na
kwiaty złożyła Gaweł Antonina.
O pomoc przy sprzątaniu kościoła w tym tygodniu proszę rodziny: Numer 772,
Jodłowski, Wołoszyn, Gaweł (a i b), Rogala.
2.Dziś ofiary do puszek na kwiaty do Bożego Grobu.
3.Gorzkie Żale po sumie z ostatnim kazaniem pasyjnym. Dziękuję diakonowi Jakubowi za
wygłoszone kazania pasyjne. Życzymy wielu potrzebnych łask w kapłaństwie.
4.Zasłaniane dziś krzyże będą odsłonięte podczas Liturgii Wielkiego Piątku. Dziękuję osobom, które zasłaniały duży krzyż.
5.W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca.
6.Msze św. w tygodniu:
Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i sobota Msze św. o godzinie 18.00
W piątek Msza św. o godzinie 7.00.
7.W najbliższy piątek u nas spowiedź wielkopostna w godzinach od 15.00 do 16.30 i od 17.00 do 18.30. Od 16.30 do 17.00 przerwa na posiłek.
8.Z racji spowiedzi wielkopostnej w naszej parafii Droga Krzyżowa w piątek o godzinie 18.30 /po zakończeniu spowiedzi/. Poprowadzi ją Grupa Misyjna.
9.Przypominam, że w Niedzielę Palmową o godz. 14.00 z przed kapliczki przykościelnej
rozpoczęcie marszu poparcia dla św. Jana Pawła II. Proszę, aby Panie z KGW w Łukawcu D.
przyszły w strojach regionalnych.
10.Dziękuję Pani Katechetce oraz dzieciom ze Szkolnego Koła Caritas za prowadzenie Drogi
Krzyżowej w ostatnim tygodniu.
11.W ostatnią niedzielę na nowe organy złożono sumę 5180 złotych. Razem przez 3 miesiące złożono sumę 22490 złotych. Bóg zapłać.