Ogłoszenia z 6 Niedzieli zwykłej (2023-02-12)

1. Dziękuje za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty następującym osobom: Skrabucha Anna, Szubart Jolanta, Pelczyk Maria, Jarosz Robert, Siwy Krzysztof. Ofiarę na kwiaty złożyła Woś Maria.

O pomoc przy sprzątaniu w tym tygodniu proszę rodziny: Gębski, Jabłońscy, Rodzinka, numer 798c, Kiwała, Buk.

2. W poniedziałek dzień modlitw w intencji Kościoła ,Ojca Świętego Franciszka  i Ojczyzny.

3. W tym tygodniu wypada 3 piątek miesiąca-Nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego.

4. We czwartek Adoracja Wspólnoty Intronizacyjnej. Msza św. w tym dniu o 19.00.

5. Dziś zbiórka do puszek na pomoc ludziom, którzy ucierpieli podczas trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.

6. W następną niedzielę składka na nowe organy w naszym kościele.

7. W gablotce jest informacja Sołtysa Łukawca  o możliwości  zapłaty podatku rolnego i od nieruchomości.

8. Dzis śpiewa u nas grupa muzyczna z Jasionki pod przewodnictwem Jadwigi Skrzypek – Faluszczak , która niedawno śpiewała u nas kolędy. Po sumie w sali KGW w Łukawcu Dolnym spotkanie  z grupą i prowadzącą Panią Jadwigą dla osób, które chciałyby należeć do grupy. Dziękujemy za przybycie i zapraszam osoby młode do podejścia do budynku KGW w Łukawcu Dolnym.

9. Od 4 marca br. rozpoczną się u nas rekolekcje intronizacyjne połączone z  INTRONIZACJĄ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA KRÓLA KRÓLÓW I PANA PANÓW W RODZINIE.W następną niedzielę podam nazwiska osób, które na zakończenie rekolekcji będą w kościele odczytywać AKT INTRONIZACJI   wg różnych stanów i zawodów. Osobno każda rodzina powinna w swoim domu odczytać taki AKT INTRONIZACJI w obecności całej rodziny. Poświecenie naszych rodzin jest ratunkiem na dzisiejsze bardzo trudne czasy. Dlatego proszę o mobilizację całej wspólnoty parafialnej. W swoim czasie podam program rekolekcji .Będzie też można nabyć obrazy Chrystusa Króla oraz książeczki   z tekstem intronizacji. Pomódlmy się o wstawiennictwo Matki Bożej aby jak najwięcej parafianek i parafian zechciało się zaangażować w oddanie siebie i swojej rodziny Chrystusowi Królowi. Pod Twoją obronę…

10. We  środę kolejne spotkanie z kandydatami do bierzmowania.