Ogłoszenia z XII Niedzieli Zwykłej – 23.06.2024

1.Dziękuję osobom sprzątającym kościół w ubiegłym tygodniu i za złożone ofiary na kwiaty. O pomoc przy sprzątaniu w tym tygodniu proszę rodziny: Świątek, Ząbek, Zdeb, Kokoszka (2 numery), Grata, Panek, Dragan, Chrząstek, Witek, Gunia, Gaweł, Wepsięć, Litwin. Sprzątanie ze względu na odpust będzie wyjątkowo w piątek o 19.30.

– Poniedziałek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

– Sobota – Odpust Parafialny ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o 7.30 i suma odpustowa o godz. 18.00. Sumę odprawi i kazanie wygłosi ks. Jacek Pasela z parafii bł. ks. Jana Balickiego w Rzeszowie. Składa w tym dniu na „Świętopietrze”. Na procesję o godz. 18.00 w odpust zapraszam szczególnie dzieci sypiące kwiaty i dzwoniące dzwonkami. Proszę Panów o pomoc przy niesieniu baldachimu i chorągwi.

3.Spowiedź przed odpustem w piątek od 16.30. Będzie drugi ksiądz.

4.Dziękuję dziewczynom, które zakończyły wieloletnią służbę jako DSM-ki.

5.Dziękuję za wykonanie nowego bukietu przy ołtarzu.

6.Dziękuję za wczorajszą Adorację Wspólnocie Intronizacyjnej.

7.W gablotce jest informacja o Adoracji dla Wspólnot Intronizacyjnych w dniu 5.07.2024 w Tuchowie.

8.W ostatnią niedzielę zebrano na cele parafialne sumę 2480 zł. Bóg zapłać.

9.30 czerwca o godz. 17 w Domu Strażaka w Łukawcu odbędzie się spotkanie informacyjne nt. możliwości scalania gruntów w Łukawcu. Więcej informacji w gablotce.