Ogłoszenia z III Niedzieli Wielkanocnej – 14.04.2024

1.Dziękuję za sprzątanie kościoła osobom, które sprzątały w ubiegłym tygodniu. O pomoc przy sprzątaniu w tym tygodniu proszę rodziny: Wolanin, Lubas, Panek, 
Mytych, Ząbek, Brożyna, Gębski.

2.Dziś u nas kazania głosi ks. Jacek – budowniczy kościoła bł. ks. Jana Balickiego w Rzeszowie /osiedle naprzeciwko PTHW w Rzeszowie/. Zbiórka do puszek na pomoc w budowie tego kościoła. Nie żałujmy grosza na ten cel.

3.We czwartek Adoracja Wspólnoty Intronizacyjnej.

4.W tym tygodniu wypada 3. piątek miesiąca – nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

5.W przyszłą niedzielę rozpoczyna się TYDZIEŃ MODLITW O POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE I ZAKONNE.

6.Dwie dziewczynki, które przyniosły skarbonki wielkopostne proszę do zakrystii po nagrody.

7.W sobotę o 10.30 kolejna próba dzieci idących do I Komunii.

8.W najbliższą sobotę o 16.00 w Wólce Podleśnej J.E.Ks.Bp Jan Wątroba udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży m.in. z Łukawca Dolnego. W związku z Bierzmowaniem Msza św. w sobotę tylko rano o godz.7.00. Patryka Żelazko proszę, aby przed bierzmowaniem dostarczył do kancelarii kartkę do bierzmowania. Na bierzmowanie młodzież zabiera krzyżyk, modlitewnik i plakietkę z imieniem.

9.Dziękuję Paniom, które w TYGODNIU MIŁOSIERDZIA codziennie odmawiały Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Mam nadzieję, że ta cenna inicjatywa zostanie podtrzymana w przyszłym roku.