Ogłoszenia z V Niedzieli Wielkiego Postu – 17.03.2024

1.Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty osobom sprzątającym w ubiegłym tygodniu. O pomoc przy sprzątaniu kościoła w tym tygodniu proszę rodziny: Rydz, Kunysz, Dragan, Mędrala, Szczęch, Peszko, Nykiel.

2.Dziś ofiary do puszek na kwiaty do Bożego Grobu. Taca na cele parafialne.

3.Gorzkie Żale po sumie z ostatnim kazaniem pasyjnym. W Niedziele Palmową Gorzkie Żale bez kazania pasyjnego.

4.Zasłaniane dziś krzyże będą odsłonięte podczas Liturgii Wielkiego Piątku. Dziękuję osobom, które zasłaniały krzyże oraz osobie prasującej materiał zasłaniający.

5.Msze św. w tygodniu:
W poniedziałek, wtorek i środę o godz.18.00.
We czwartek, piątek i sobotę o godz.7.00

6.Droga Krzyżowa w tym tygodniu będzie o godzinie 21.00 i będzie prowadziła przez Jatki – będzie to Patriotyczna Droga Krzyżowa w intencji Ojczyzny. Rozważania poprowadzą Panowie. Proszę zabrać na Drogę Krzyżową świece, flagi biało-czerwone, ewentualnie małe krzyże.

7.W najbliższy czwartek u nas spowiedź wielkopostna, w godzinach od 15.00 do 16.30 i od 17.00 do 18.30, Komunia co pół godziny.

8.Dziękuję KGW i Wspólnocie Intronizacyjnej za prowadzenie Drogi Krzyżowej w poprzednim tygodniu.

9.Dziękuję ks. Józefowi Brzostowskiemu za trud poprowadzenia w naszej parafii rekolekcji wielkopostnych. Dzisiaj zakończenie rekolekcji.

10.W gablotce jest informacja o bezpłatnych badaniach w ramach programu „PROFILAKTYKA 40 PLUS”.

11.W gablotce jest też informacja o Zebraniu wiejskim 24 marca.

12.Dziękuję za usunięcie wystającej części przy schodach wejściowych do kościoła.

13.Za tydzień NIEDZIELA PALMOWA. Składka na ogrzewanie kościoła.

14.Dziękuję osobie, która w imieniu parafian dziękowała rekolekcjoniście.