Ogłoszenia z V Niedzieli Zwykłej – 04.02.2024

1.Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty osobom sprzątającym w tym tygodniu. O pomoc przy sprzątaniu proszę rodziny: Kacprzak (2 numery), Więcek, Tylus, Szałęga, Kluz, Barnat.

2.Liturgia tygodnia:

Poniedziałek – wsp. św. Agaty

Wtorek – wsp. św. Pawła Miki i Towarzyszy  MM

Sobota – wsp. św. Scholastyki

3.Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić DZIEŃ CHORYCH. Msza św. dla chorych będzie w niedzielę o godzinie 15.00. Proszę rodziny chorych, aby dowieźć chorych do kościoła.  Spowiedź dla chorych będzie od 14.30.

4.Bardzo proszę osoby sprzątające w kościele, aby nie wylewały zawartości wiader po sprzątaniu do umywalki, bo się po prostu zatyka umywalka. Dziękuję osobom, które doprowadziły do jej odblokowania.

5.I druga sprawa – proszę, aby podczas pogrzebu zachować kolejność konduktu pogrzebowego: ksiądz, samochód z ciałem i dopiero parafianie i goście. Niestety często bywa tak, że wiele osób jedzie na własną rękę nie dbając o kolejność.

6.Dziękuję osobom, które pomagały przy rozbieraniu dekoracji świątecznej.