Ogłoszenia z II Niedzieli Adwentu- 10.12.2023

1.Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty następującym osobom: Magdalena Sosnowiec, Bożena Lech, Iwona Pasierb, Wiesława Pachorek, Małgorzata Misiewicz, Maria Gunia. Ofiarę na kwiaty złożyła Józefa Hemska. O pomoc przy sprzątaniu w tym tygodniu proszę rodziny: Zienkiewicz, Gunia, Wyskiel, Lech, Pikor, Gunia.

2.We środę dzień modlitw w intencji Kościoła, Ojca św. i Ojczyzny.

3.W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia /3 piątek miesiąca/. W tym dniu po Mszy św. spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

4.W sobotę rozpoczęcie Nowenny do Dzieciątka Jezus przed Uroczystością Bożego Narodzenia.

5.Spowiedź adwentowa w naszej parafii będzie w piątek 22 grudnia od godziny 15.00 do 18.30.

6.W tym tygodniu w środę, piątek i sobotę wypadają Kwartalne Dni Modlitw w intencji prawdziwie chrześcijańskiego życia rodzin.

7.Roraty od poniedziałku do piątku o 17.00.

8.Można jeszcze nabyć małe świece Caritasu w cenie 8 zł/szt.

9.Dziś ofiary do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

10.Za tydzień przy kościele będą rozprowadzane stroiki świąteczne przez Radę Rodziców ZS w Łukawcu.

11.Pan Organista dziękuje za życzliwe przyjęcie i wszystkie ofiary złożone z racji rozprowadzania opłatków. Opłatki można nabyć jeszcze w kościele /przy stopniu komunijnym/.

12.Dziękuję za Adorację Grupie Misyjnej.

13.Komisariat Policji w Trzebownisku przestrzega przed próbami oszustw „na wnuczka”. Szczegóły w gablotce.