Ogłoszenia z XXX Niedzieli Zwykłej – 29.10.2023

1.Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty następującym osobom: Joanna Gunia, Witek Anna, Chrząstek Jerzy. O pomoc przy sprzątaniu w tym tygodniu proszę rodziny: Litwin, Kędzior, Rejman (2 numery), Jęczalik, Gaweł.

2.We środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 7.30 i 10.30 oraz we wtorek o 20.00 / z Uroczystości Wszystkich Świętych/

3.We czwartek Dzień Zaduszny. Msze św. o 7.30 i 17.00. Od Dnia Zadusznego u nas wypominki  codziennie w dni powszednie o 16.30 do wyczerpania kartek wypominkowych.

4.Przypominam o możliwości zyskiwania odpustów za zmarłych. Od 1do 8 listopada można zyskać odpust zupełny; w pozostałe dni odpust cząstkowy.

5.Warunki odpustu:

-spowiedź

-Komunia św.

-wyzbycie się przywiązania do grzechów

-nawiedzenie cmentarza

-odmówienie  na cmentarzu Wierzę i jakiejkolwiek modlitwy wg intencji Ojca św.

6.W tym tygodniu wypada:

-pierwsza środa; nowenna do MBNP

-pierwszy czwartek; modlitwy o powołania i Adoracja Grupy Misyjnej

-pierwszy piątek; chorych odwiedzam od 7.30. Spowiedź od 15.00.

-pierwsza sobota; nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP

7.Jak w poprzednich latach ks. Wicedziekan z Łąki prosi naszą Radę Parafialną o pomoc w kwestowaniu na cmentarzu w Łące w Uroczystość Wszystkich Świętych. Grafik jest w zakrystii, można się wpisać.

8.Spowiedź przed Wszystkimi Świętymi w poniedziałek o godz. 18.00 /po różańcu/.

9.Msze św. w tygodniu o 17.00 /z wyjątkiem wtorku – w tym dniu o godz. 7.00/, wypominki od Dnia Zadusznego o 16.30 do wyczerpania kartek wspominkowych.

10.Spotkanie młodzieży do bierzmowania w poniedziałek o 19.30 /po spowiedzi/.