Ogłoszenia z XVII Niedzieli Zwykłej – 30.07.2023

1.Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty następującym osobom: Panek Julia i Krzysztof, Mytych Władysława, Ząbek Wiesława, Brożyna Katarzyna, Gębska Dorota, Lubas Krystyna. O pomoc przy sprzątaniu proszę rodziny: Barłoga, Nowak, Nowak, Kraus, Sowa, Sowa.

2.Rozpoczyna się miesiąc sierpień – miesiąc dobrowolnej abstynencji. Zadbajmy, aby w tym miesiącu nie organizować imprez połączonych z rozprowadzaniem alkoholu.

3.We wtorek kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.

4.W piątek z Rzeszowa wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.

Poniedziałek – wsp. św. Ignacego z Loyoli

Wtorek – wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego

Piątek -wsp. św. Jana Marii Vianneya

6.Pani Agacie dziękuję za kolejny numer gazetki parafialnej „Opoka”.

7.W gablotce parafialnej jest plakat ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY LIZBONA 2023 TRANSMISJE W TELEWIZJI POLSKIEJ.

8.Dla młodzieży, która nie jedzie do Lizbony, a chce łączyć się ze ŚWIATOWYMI DNIAMI MŁODZIEŻY W LIZBONIE przygotowane jest spotkanie młodzieży w Rzeszowie, czyli LIZBONA NA PODKARPACIU. Szczegóły dla chętnych w gablotce. Mam nadzieje, że od nas ktoś z młodzieży pojedzie przynajmniej do Rzeszowa.

9.W piątek od 7.30 odwiedzam chorych z Panem Jezusem.

10.Spowiedź w pierwszy piątek od 17.30.

11.We czwartek Adoracja Grupy Misyjnej.