Ogłoszenia z XIV Niedzieli Zwykłej – 09.07.2023

1.Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty następującym osobom: Iga i Bożena Hadała, Dragan Alicja, Kluz Maria i Joanna Wilczak. O pomoc przy sprzątaniu w tym tygodniu proszę rodziny: Mendrala, Al.-Azazi, Ząbek, Sliz, Lasota, Kuźniar.
Wtorek – święto św. Benedykta Patrona Europy
Środa – wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
Czwartek – wsp. św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
Sobota – wsp. św. Bonawentury
3.We czwartek dzień modlitw w intencji Kościoła, Ojca św. i Ojczyzny.
4.Dziękuję za korektę kompozycji kwiatowych. Dziękuję za kwiatka doniczkowego przekazanego przez parafiankę do kościoła.
5.Dziękuję za Adorację Grupie Misyjnej.
6.Dziękuję osobom, które przygotowywały poczęstunek dla pielgrzymów.
7.Dziękuję za pomoc w wymianie oleju przy traktorku.
8.W tym roku wieniec żniwny przygotowują parafianie od Czarnej do Kościoła.
9.Proszę narzeczonych zgłaszających się do kancelarii parafialnej celem spisania protokołu
przedślubnego, aby posiadali komplet potrzebnych dokumentów, a nie tylko ich część. W przeciwnym wypadku narzeczeni będą odsyłani do czasu dostarczenia brakujących dokumentów.
10.Proszę, aby idąc do kancelarii w sprawie ślubu, pogrzebu czy chrztu kserować potrzebne dokumenty.
11.Jedna Pani pielgrzymująca do Częstochowy z pielgrzymami Pieszej Pielgrzymki Przemyskiej prosiła, aby ogłosić, że są wolne miejsca w Domu Pomocy w Sośnicy koło Radymna. Telefon kontaktowy dla zainteresowanych w gablotce. /Tel. 665196087 /